• EN

  • UKR

  • EN

  • UKR

ШВИДКЕ РЕАГУВАННЯ

Ми сформували спеціальну команду швидкого реагування на наслідки ракетних атак.
У разі виникнення обстрілів у Харкові, команда виїжджає на місце події та надає допомогу людям, що опинилися в небезпеці, а також встановлює ДСП на місця винесених вікон. Команда активно працює над тим, щоб забезпечити безпеку місцевого населення та мінімізувати шкоду від подібних інцидентів.
Будь-яка ваша пожертва, будь-яка допомога, навіть невелика, матиме велике значення для допомоги людям, які постраждали внаслідок ворожих атак.

Олександра Петрівнадуже потребує допомоги.

З Олександрою Петрівною, яка живе у смт Кулиничі, ми познайомились 23 січня 2023 року, коли почали розвозити гарячі обіди. Ми весь чей час підтримуємо її у проєкті "Патронаж". Але наразі їй дуже потрібна наша з вами допомога.
Через воєнні події її дім понівечено. Наразі в будинку відсутні вікна, крім того, поламаний шифер на даху, через що криша протікає. Зима наближається, а для похилої людини такі умови стають надзвичайно тяжкими.
Ми збираємо кошти на покрівлю та вікна, щоб Олександрі Петрівні було тепло та сухо у зимовий період. Також дуже потрібні дрова, щоб вона могла підтримувати тепло в своєму домі під час холодів.
Будь-яка ваша пожертва, будь-яка допомога, навіть невелика, матиме велике значення для цієї доброї жінки, яка пройшла багато в своєму житті. Давайте разом покажемо, що доброта і підтримка завжди знаходяться поруч!
Дякуємо вам за великодушність і спільну справу, яка допоможе зробити життя Олександри Петрівни кращим.

Встановлення вікон

Після масштабних обстрілів 23 січня 2024 року у м.Харкові, багато людей залишились без вікон вдома через вибухову хвилю.

Наш фонд з допомогою наших друзів, партренів та донатами людей, змогли встановити вікна 12 квартирам міста Харкова.

● вул.Бакуліна 9/13● вул. Гіршмана 14● 2 квартири на вул.Гіршмана 17● вул. Ювілейна 6● вул. Коломенська 15● вул. Чернишевська 15● вул. Академіка Проскури 9Г● вул. Академіка Проскури 5А● вул. Академіка Проскури 5Д● вул. Метробудівників 11● вул. Гвардійців Широнінців 70Б